Biuro Rachunkowe Księgowo.com Ewa Rajkowska – Pacan, 37-450 Stalowa Wola, Al. Jana Pawła II 2a, tel. kom.: +48 607 844 034

Dlaczego warto wybrać nasze Biuro Rachunkowe w Stalowej Woli?

Przede wszystkim rzetelność i terminowość…

Zlecając prowadzenie księgowości swojego przedsiębiorstwa zewnętrznej firmie, oczekujecie Państwo przede wszystkim rzetelności i terminowości w realizacji swoich spraw. Biuro Rachunkowe Księgowo.com doskonale rozumie te potrzeby, oferując Państwu usługi finansowo – księgowe w Stalowej Woli na najwyższym poziomie. Gwarancją spełnienia Państwa oczekiwań w tym zakresie są kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w pracy w księgowości, w tym na stanowisku głównego księgowego w spółkach kapitałowych, posiadane przez właścicielkę Biura Rachunkowego  – Ewę Rajkowską – Pacan.

…bezpieczeństwo nie mniej ważne…

W pracy korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które zapewnia oprogramowanie Comarch ERP Opitma, co dodatkowo gwarantuje jakość świadczonych przez nas usług, a także zapewnia bezpieczeństwo Państwa informacji. Biuro Rachunkowe Księgowo.com objęte jest zawodową polisą ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej.

…szeroka oferta usług…

Biuro Rachunkowe Księgowo.com świadczy kompleksowy zakres usług księgowo – podatkowych Stalowa Wola. Przedsiębiorcom proponujemy: prowadzenie rozliczeń w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, podatkowej książki przychodów i rozchodów, ksiąg handlowych, kadr i płac, doradztwo podatkowe oraz reprezentowanie przed urzędami. W celu ułatwienia Państwu korzystania z naszej oferty, proponujemy również bezpłatną usługę w postaci dojazdu do Klientów instytucjonalnych na terenie Stalowej Woli i okolic.
Współpraca z naszym Biurem Rachunkowym oznacza oszczędność czasu, możliwość skoncentrowania się na prowadzeniu firmy, a także uniknięcie niepotrzebnego stresu związanego z kontaktami z organami kontroli.
Do skorzystania z naszych usług księgowych zapraszamy również osoby prywatne, poszukujące pomocy w zakresie m.in. wypełniania deklaracji podatkowych i porad w dziedzinie prawa podatkowego.

…i korzystne ceny.

Korzystanie z naszych usług to również ograniczanie kosztów prowadzenia działalności gospodarczej. Gwarantujemy, że ceny naszych usług kształtują się na najniższym poziomie na terenie Stalowej Woli.

Księgowo.com…  i masz święty spokój!